Thursday, 25/April/2024 10:42
Mo Dhenkanal
ଢେଙ୍କାନାଳ ଖବର

ଢେଙ୍କାନାଳ ସ୍ୱୟଂ ଶାସିତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଯୁବ ରେଡ଼କ୍ରସର ତ୍ରୀଦିବସୀୟ ଶିକ୍ଷା ଓ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିର ଉଦଯାପିତ ।

ଢେଙ୍କାନାଳ ସ୍ୱୟଂ ଶାସିତ ଓ ଢେଙ୍କାନାଳ କନିଷ୍ଠ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଯୁବ ରେଡ଼କ୍ରସ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ଆୟୋଜିତ ତ୍ରିଦିବସୀୟ କ୍ଲସ୍ଟର ସ୍ୱଚ୍ଛାସେବୀ ଶିକ୍ଷା ଓ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିର ଉଦଯାପିତ ହୋଇ ଯାଇଛି ।

FB_IMG_1686103726896
Picsart_22-04-11_10-18-21-175

ଉଦଯାପନି ଉତ୍ସବରେ ଢେଙ୍କାନାଳ ସ୍ଵୟଂ ଶାସିତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ଡ଼ଃ ରଶ୍ମି ମିଶ୍ର ସ୍ବେଚ୍ଛାସେବୀ ମାନଙ୍କୁ ନିଜ ପରିବାରରୁ ସେବା କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଆହ୍ୱାନ ଦେଇଥିଲେ । ସମ୍ମାନିତ ଅତିଥି ଭାବେ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଗଣିତ ବିଭାଗର ମୁଖ୍ୟ ଡ଼ଃ ସୁଲେଖା ବଳିଆର ସିଂ ଯୋଗଦେଇ ଶିବିରାର୍ଥୀଙ୍କ ରେଡ଼କ୍ରସର ମୂଳମନ୍ତ୍ର ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଅବଗତ କରିଥିବା ବେଳେ ଡ଼ଃ ପୂର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ବରାଳ ସଭା ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ । ଶିବିରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ସାହସୀ ଓ କ୍ଷମାଶୀଳ ହେବାସହ ସମାଜ କଲ୍ୟାଣ ନିମନ୍ତେ ଜୀବନ ସମର୍ପିତ କରିବାକୁ ଉଦବୋଧନ ଦେଇଥିଲେ ।

IMG-20230205-WA0003
Picsart_22-04-11_10-18-21-175

ସୂଚନା ଯୋଗ୍ୟକି ଏହି ତିନିଦିନିଆ ଶିବିରରେ ଢେଙ୍କାନାଳ ମହିଳା ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ, ଢେଙ୍କାନାଳ ସ୍ୱୟଂ ଶାସିତ ଓ କନିଷ୍ଠ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ, ଉତ୍କଳ ମଣି ଗୋପବନ୍ଧୁ ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଏବଂ ସଚ୍ଚିଦାନନ୍ଦ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ୨୦ ଜଣ ସ୍ବେଚ୍ଛାସେବୀ ମାନେ ପ୍ରଶିକ୍ଷିତ ହୋଇଥିଲେ । ଏହି ଶିବିରରେ ଡ଼ଃ ଏସ୍ ଏନ୍ ମହାପାତ୍ର, ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟ,( ପ୍ରାଥମିକ ଚିକିତ୍ସା), ଶ୍ରୀ ନିମାଇଁ ଚରଣ ଦାସ,( ଡିଜାଷ୍ଟର ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ) , ସମିତା ଶତପଥି, (ଏଚ. ଆଇ.ଭି ଏଡ୍ସ), ଶ୍ରୀ ସୁଶାନ୍ତ କୁମାର ପ୍ରଧାନ (ବ୍ଲଡ଼ ସାଇନସ), ବିଚିତ୍ରା ନନ୍ଦ କର (ଏସ.ଆଇ ଟ୍ରାଫିକ ପୋଲିସ) , ଡ଼ଃ ଭୁପେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ସାହୁ (ଦର୍ଶନ ବିଭାଗ) ଉପସ୍ଥିତ ରହି ଶିକ୍ଷା ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ । ଏହି ଅବସରରେ କୃତି ପ୍ରତିଯୋଗୀ ମାନଙ୍କୁ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା । ଶ୍ରୀ ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାର ଦାସ ପରିଶେଷରେ ଧନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ ।

Picsart_22-04-11_10-18-21-175

ରିପୋର୍ଟ:- ବିଜ୍ଞାନ ମହାନ୍ତି

Related posts

ଏକକାଳୀନ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ରାଜନୈତିକ ଦଳର ପ୍ରତିନିଧି ମାନଙ୍କ ସହିତ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ଆଲୋଚନା।

Mo Dhenkanal

ଢେଙ୍କାନାଳ ଲୋକସଭା ପାଇଁ ବିଜେଡିରୁ ଲଢ଼ିବେ ଯୁବ ସମାଜସେବୀ ଡ଼ା. ଅବିନାଶ ସାମଲ ।

Mo Dhenkanal

ଫେବ୍ରୁଆରୀ ୨୧ରେ ହେବ ଜାତୀୟ ଗୋଲୋକ ବିହାରୀ ଧଳ ଭାଷା ସମାବେଶ !

Mo Dhenkanal

Leave a Comment

18 + 18 =