Thursday, 25/April/2024 11:11
Mo Dhenkanal
ଢେଙ୍କାନାଳ ଖବର

ଅରିନ୍ଦମ ଦାସଙ୍କୁ ଆଇଆଇଏମ୍‍ସି ପକ୍ଷରୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି, “ଓଡ଼ିଶା ସାମ୍ବାଦିକତା ଜଗତ ପାଇଁ ଏକ ଧକ୍କା”

ମୋଢେ: ସାମ୍ବାଦିକ ଅରିନ୍ଦମ ଦାସଙ୍କୁ ଭାରତୀୟ ଜନ ସଞ୍ଚାର ସଂସ୍ଥାନ (ଆଇଆଇଏମ୍‍ସି) ଢେଙ୍କାନାଳ ପକ୍ଷରୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଜ୍ଞାପନ ଦିଆଯାଇଛି । ଶୁକ୍ରବାର ଲାଇଭ୍‍ ରିପୋର୍ଟିଂ କରୁଥିବାବେଳେ ମହାନଦୀରେ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଅରିନ୍ଦମ ଦାସଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଥିଲା । ସେ ଆଇଆଇଏମ୍‍ସି ଢେଙ୍କାନାଳରେ ୨୦୦୪-୨୦୦୫ ଶିକ୍ଷାବର୍ଷର ଛାତ୍ର ଥିଲେ । ଅପରାହ୍ଣରେ ସଂସ୍ଥାନର ସମସ୍ତ ଅଧ୍ୟାପକ ଓ କର୍ମଚାରୀ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ଅରିନ୍ଦମଙ୍କ ଆତ୍ମାର ସଦ୍‍ଗତି ପାଇଁ ନିରବ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଥିଲେ । ଏହି ଅବସରରେ ସଂସ୍ଥାନର ଆଞ୍ଚଳିକ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଡ. ମୃଣାଳ ଚାଟାର୍ଜୀ କହିଛନ୍ତି, ଅରିନ୍ଦମଙ୍କ ପରଲୋକ ଓଡ଼ିଶା ସାମ୍ବାଦିକତା ଜଗତ ପାଇଁ ଏକ ଶକ୍ତ ଧକ୍କା । ସଂସ୍ଥାନ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ବଡ଼ ଦୁଃଖଦ ଖବର ।

FB_IMG_1686103726896
Picsart_22-04-11_10-18-21-175

IMG-20230205-WA0003
Picsart_22-04-11_10-18-21-175

Picsart_22-04-11_10-18-21-175

ସେ ସାମ୍ବାଦିକତାରେ ବେଶ୍‍ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ । ବିଶେଷତଃ ପ୍ରାକୃତିକ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ସମୟରେ ସେ ସାହସିକତାର ସହ ସାମ୍ବାଦିକତା କରି ଲୋକଙ୍କୁ ଖବର ଦେଉଥିଲେ । ହେଲେ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟବଶତଃ ଆଜି ଏକ ଲାଇଭ୍‍ ରିପୋର୍ଟିଂ କରୁଥିବାବେଳେ ବୋଟ୍‍ ଓଲଟି ପଡ଼ିବାରୁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ଭଗବାନ ତାଙ୍କ ଆତ୍ମାକୁ ଶାନ୍ତି ଦିଅନ୍ତୁ ଓ ପରିବାରବର୍ଗଙ୍କୁ ଶକ୍ତି ଦିଅନ୍ତୁ । ସେହିପରି ସଂସ୍ଥାନର ସେକ୍ସନ ଅଫିସର କେଦାରନାଥ ଜେନା, ଶିକ୍ଷା ସଂଯୋଜକ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ପତି, ଗ୍ରନ୍ଥାଗାରିକା ଶୁଭଙ୍କରୀ ଦାସ, ମନୋଜ ଜେନା, ବସନ୍ତ ସାହୁ ପ୍ରମୁଖ ଅରିନ୍ଦମଙ୍କ ସ୍ମୃତିଚାରଣ କରି ତାଙ୍କ ଆତ୍ମାର ସଦ୍‍ଗତି ପାଇଁ ଭଗବାନଙ୍କ ନିକଟରେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଛନ୍ତି ।

ବ୍ୟୁରୋ ରିପୋର୍ଟ ମୋ ଢେଙ୍କାନାଳ

Related posts

ଏକକାଳୀନ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ରାଜନୈତିକ ଦଳର ପ୍ରତିନିଧି ମାନଙ୍କ ସହିତ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ଆଲୋଚନା।

Mo Dhenkanal

ଢେଙ୍କାନାଳ ଲୋକସଭା ପାଇଁ ବିଜେଡିରୁ ଲଢ଼ିବେ ଯୁବ ସମାଜସେବୀ ଡ଼ା. ଅବିନାଶ ସାମଲ ।

Mo Dhenkanal

ଫେବ୍ରୁଆରୀ ୨୧ରେ ହେବ ଜାତୀୟ ଗୋଲୋକ ବିହାରୀ ଧଳ ଭାଷା ସମାବେଶ !

Mo Dhenkanal

Leave a Comment

1 × 1 =