Monday, 22/April/2024 02:05
Mo Dhenkanal
ଢେଙ୍କାନାଳ ଖବର

ରେଡକ୍ରସ ରାପିଡ଼ ରେସପନ୍ସ୍, ସଦସ୍ୟ ମାନଙ୍କର ଭରଚୁଆଲ ମିଟିଙ୍ଗ।

FB_IMG_1686103726896
Picsart_22-04-11_10-18-21-175

ରେଡକ୍ରସ ରପ୍ୟାଡ଼ରେସପନ୍ସ ଗ୍ରୁପର ସଦସ୍ୟ ମାନଙ୍କ ର ଏକ ଭରଚୁଆଲ ମିଟିଙ୍ଗ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ଏଥିରେ ରେଡକ୍ରସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ତଥା ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଶ୍ରୀ ଭୂମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ବେହେରା ଯୋଗଦାନ କରି, ସ୍ବେଛାସେବୀ ମାନଙ୍କୁ ଯୋଦ୍ଧା ଭାବେ ସମ୍ବୋଧନ କରିବା ସହ ମନୋବଳ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ ସାମ୍ପ୍ରତିକ କରୋନା ର ଭୟାବହ ସ୍ଥିତି ଓ ସେଥିପାଇଁ ସ୍ବେଛାସେବୀ ର ଦାୟିତ୍ୱ ଓ କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ସମ୍ପର୍କ ରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା ଜିଲ୍ଲାପାଳ ସମସ୍ତଙ୍କୁ, କରୋନା ନିୟମ ଅନୁପାଳନ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ ସ୍ବେଛାସେବୀ ମାନେ ନିଜ ସୁରକ୍ଷା ନିମନ୍ତେ,ସାମାଜିକ ଦୂରତା ଓ ମାସ୍କ ପରିଧାନ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ ଟେଷ୍ଟିଙ୍ଗ ସମୟ ରେ ଓ ଟୀକା ନେବା ସମୟ ରେ ଜନସାଧାରଣ ଶୃଙ୍ଖଳା ରଖିବା ଓ ସ୍ବେଛାସେବୀ ମାନେ ଏଥିରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା, କୋରନା ରୋଗ ରେ ମୃତକ ଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ସତ୍କାର ସଂସ୍କାର ପାଇଁ ଆଗେଇ ଆସିବା,ବୁଲା ଗାଈ ଗୋରୁ ଓ ଅନ୍ୟ ପଶୁ ଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ଯୋଗାଇବା, ଦୁଖୀ ଓ ଭିର୍ନ୍ନକ୍ଷମ ଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ଯୋଗେଇବା,ନିଜ ନିଜର ଗ୍ରାମ, ପଂଚାୟତ ଓ ବ୍ଲକ ରେ କୋଭିଡ ସଚେତନତା କରିବା ଓ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ସେବା ଯୋଗାଇବା ରେ ସଦସ୍ୟ ମାନେ ସହଯୋଗ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ । ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ନିଜର ସୁଚିନ୍ତିତ ମତାମତ ରଖିଥିଲେ ଓ ଜିଲ୍ଲା କୁ କରୋନା ମୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ କୁ ସହଯୋଗ କରିବେ ବୋଲି ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲେ । ରୋଟାରୀଆନ ରାଜ କିଶୋର ବେହେରା ସଂଚାଳନ କରି ଥିଲେ ଓ ଉପ ସଭାପତି ରୋଟାରୀୟନ ବିରଞ୍ଚି ନାରାୟଣ ପାଣି ସମସ୍ତ ଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଓ ସାଧୁବାଦ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ ।

IMG-20230205-WA0003
Picsart_22-04-11_10-18-21-175

ବ୍ୟୁରୋ ରିପୋର୍ଟ ମୋଢେଙ୍କାନାଳ

Picsart_22-04-11_10-18-21-175

Related posts

ଏକକାଳୀନ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ରାଜନୈତିକ ଦଳର ପ୍ରତିନିଧି ମାନଙ୍କ ସହିତ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ଆଲୋଚନା।

Mo Dhenkanal

ଢେଙ୍କାନାଳ ଲୋକସଭା ପାଇଁ ବିଜେଡିରୁ ଲଢ଼ିବେ ଯୁବ ସମାଜସେବୀ ଡ଼ା. ଅବିନାଶ ସାମଲ ।

Mo Dhenkanal

ଫେବ୍ରୁଆରୀ ୨୧ରେ ହେବ ଜାତୀୟ ଗୋଲୋକ ବିହାରୀ ଧଳ ଭାଷା ସମାବେଶ !

Mo Dhenkanal

Leave a Comment

five × four =