Thursday, 25/April/2024 04:22
Mo Dhenkanal
ଢେଙ୍କାନାଳ ଖବର

ସଚେତନ ନାଗରିକ ଫୋରମର ପ୍ଲେ ସ୍କୁଲ ଶୁଭାରମ୍ଭ

ସଚେତନ ନାଗରିକ ଫୋରମର ପ୍ଲେ ସ୍କୁଲ ଶୁଭାରମ୍ଭ l

FB_IMG_1686103726896
Picsart_22-04-11_10-18-21-175

ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲାରେ ଗରୀବ ଲୋକ ମାନଙ୍କ ସେବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଗଢ଼ି ଉଠିଥିବା ସଂଗଠନ ଢେଙ୍କାନାଳ ସଚେତନ ନାଗରିକ ଫୋରମ ଆଉ ପାଦେ ଆଗକୁ ବଢ଼ି ଚଳିତ ବର୍ଷକୁ ଶିକ୍ଷା ବର୍ଷ ରୂପେ ପାଳନ କରି ଗରୀବ ଶିଶୁ ମାନଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଏକ ପ୍ଲେ ସ୍କୁଲର ଶୁଭାରମ୍ଭ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଅଛି l

IMG-20230205-WA0003
Picsart_22-04-11_10-18-21-175

ପ୍ଲେ ସ୍କୁଲର ସଭାପତି ବରିଷ୍ଠ ଆଇନଜୀବି ଦିପ୍ତୀଶ ପ୍ରସାଦ ପଟ୍ଟନାୟକ ପ୍ରଥମେ ଜାତୀୟ ପତାକା ଉତ୍ତୋଳନ କରି ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ହୋଇଥିବା ସ୍ୱାଧୀନତା ଆନ୍ଦୋଳନ ସନ୍ଦର୍ଭରେ ମାର୍ଗ ଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ l ତତ୍ପରେ ପ୍ଲେ ସ୍କୁଲର ଉଦଘାଟନ କରି ଆଜିର ସମାଜରେ ଇଂରାଜୀ ଶିକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱାରୋପ କରିଥିଲେ l ପରେ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପଙ୍କଜ ନାୟକ ବିଦ୍ୟାଳୟଟି ଗରୀବଙ୍କ ସେବାରେ ହେଉଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଜିଲ୍ଲାରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ଲେ ସ୍କୁଲ ଠାରୁ ଉଚ୍ଚ ମାନର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବା ଉପରେ ଆଲୋକ ପାତ କରିଥିଲେ l ବିନା ପ୍ରବେଶ ଶୁଳ୍କରେ ଛୋଟ ପିଲା ମାନଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା ଦାନ ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆ ଯାଇଛି l

Picsart_22-04-11_10-18-21-175

ଏହି ଧ୍ୱଜାରୋହଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଫୋରମର ସମ୍ପାଦକ ଭରତ କୁମାର ଦାଶ, ଜିଲ୍ଲା ମହିଳା ସଭାପତି ପ୍ରଭାତୀ ମହାପାତ୍ର, ଡ଼ ଶାନ୍ତି ଭୂଷଣ ପଣ୍ଡା, ଦୟାନିଧି ବେହେରା, ବିନୋଦ ଅଗ୍ରୱାଲା, କାମାକ୍ଷା ବେହେରା, ରଞ୍ଜିତ ପାଣିଗ୍ରାହୀ, ଅଜୟ ଶଙ୍କର ମିଶ୍ର, ମହେନ୍ଦ୍ର ସାହୁ, ବିଶ୍ୱଜିତ ବରାଳ, ବିନୋଦ ବିହାରୀ ମଲିକ, ନରେନ୍ଦ୍ର ବେହେରା, ଆଇନଜୀବୀ ଦିଲ୍ଲୀପ ଶତପଥୀ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ l ପରିଶେଷରେ ବିଦ୍ୟାଳୟର ସମ୍ପାଦକ ଆଇନଜୀବୀ ଗୁପ୍ତେଶ୍ୱର ମିଶ୍ର ଧନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ l

ରିପୋର୍ଟ- ବିଜ୍ଞାନ ମହାନ୍ତି, ମୋ ଢେଙ୍କାନାଳ

Related posts

ଏକକାଳୀନ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ରାଜନୈତିକ ଦଳର ପ୍ରତିନିଧି ମାନଙ୍କ ସହିତ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ଆଲୋଚନା।

Mo Dhenkanal

ଢେଙ୍କାନାଳ ଲୋକସଭା ପାଇଁ ବିଜେଡିରୁ ଲଢ଼ିବେ ଯୁବ ସମାଜସେବୀ ଡ଼ା. ଅବିନାଶ ସାମଲ ।

Mo Dhenkanal

ଫେବ୍ରୁଆରୀ ୨୧ରେ ହେବ ଜାତୀୟ ଗୋଲୋକ ବିହାରୀ ଧଳ ଭାଷା ସମାବେଶ !

Mo Dhenkanal

Leave a Comment

twelve + 5 =