Thursday, 25/April/2024 10:02
Mo Dhenkanal
ଢେଙ୍କାନାଳ ଖବର

ଆଳୁତୁମା ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ସହ ସମୀକ୍ଷା କଲେ ସାଂସଦ ମହେଶ ସାହୁ ।

କାମାକ୍ଷାନଗର ବ୍ଲକ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଆଳୁତୁମା ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ପରିଦର୍ଶନ କରି ମୋ ସ୍କୁଲ୍ ଅଭିଯାନର ସମୀକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ଢେଙ୍କାନାଳ ସାଂସଦ ମହେଶ ସାହୁ ।
   ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ତରଫରୁ ମୋ ସ୍କୁଲ୍ ଅଭିଯାନ  ଯୋଜନା ମାଧ୍ୟମରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ  ବିଦ୍ୟାଳୟ ଗୁଡିକର ବିକାଶ ତଥା  ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କର ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନଦଣ୍ଡ ବଢାଇବା ପାଇଁ  ଯେଉଁ ସବୁ ଯୋଜନାମାନ ପ୍ରଣୟନ କରାଯାଇଛି ତାହା ସମୀକ୍ଷା କରିଥିଲେ ।

FB_IMG_1686103726896
Picsart_22-04-11_10-18-21-175


  ଆଳୁତୁମା ସ୍କୁଲ୍‌ରେ ୩୨୮ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଶିକ୍ଷାର କେପରି ବ୍ୟବସ୍ଥା ହୋଇଛି ତାହା ଭାରପ୍ରାପ୍ତ ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ବନଲତା ସାହୁଙ୍କୁ ପଚାରି ବୁଝିଥିଲେ । ପ୍ରତ୍ୟେକ ମାସରେ ଶନିବାର ଅଭିଭାବକମାନଙ୍କୁ ଡାକି ମୋ ସ୍କୁଲ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ବିଷୟରେ ବୈଠକ କରାଯାଉଛି କି ନାହିଁ ରେଜିଷ୍ଟର୍‌କୁ ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲେ ।କୋଭିଡ୍ ସମୟରେ ସ୍କୁଲ୍‌ରେ ଶାରିରୀକ ଶିକ୍ଷକ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ସଠିକ୍ ଶାରିରୀକ ଶିକ୍ଷା ଦେବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ ।  ସ୍କୁଲ୍ ପକ୍ଷରୁ ଶ୍ରେଣୀ ଗୃହଗୁଡିକୁ ପୁନରୁଦ୍ଧାର କରିବା ପାଇଁ ଜଣାଇଥିଲେ ।

IMG-20230205-WA0003
Picsart_22-04-11_10-18-21-175


  ଏହି ସମୟରେ ସାଂସଦଙ୍କ ସହିତ କାମାକ୍ଷାନଗର ପ୍ରତିନିଧି ହଟକିଶୋର ଗଡନାୟକ, ଶିକ୍ଷକ ସନାତନ ପଟ୍ଟନାୟକ, ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ସଙ୍ଗୀତା ମହାନ୍ତି, ଗିତାଞ୍ଜଳି ନନ୍ଦଙ୍କ ସମେତ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଶିକ୍ଷକଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ।

Picsart_22-04-11_10-18-21-175

ବ୍ୟୁରୋ ରିପୋର୍ଟ ମୋ ଢେଙ୍କାନାଳ

Related posts

ଏକକାଳୀନ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ରାଜନୈତିକ ଦଳର ପ୍ରତିନିଧି ମାନଙ୍କ ସହିତ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ଆଲୋଚନା।

Mo Dhenkanal

ଢେଙ୍କାନାଳ ଲୋକସଭା ପାଇଁ ବିଜେଡିରୁ ଲଢ଼ିବେ ଯୁବ ସମାଜସେବୀ ଡ଼ା. ଅବିନାଶ ସାମଲ ।

Mo Dhenkanal

ଫେବ୍ରୁଆରୀ ୨୧ରେ ହେବ ଜାତୀୟ ଗୋଲୋକ ବିହାରୀ ଧଳ ଭାଷା ସମାବେଶ !

Mo Dhenkanal

Leave a Comment

17 − 13 =