Thursday, 25/April/2024 03:57
Mo Dhenkanal
ଢେଙ୍କାନାଳ ଖବର

ଇନର ହୁଇଲ କ୍ଲବ ଅଫ କପିଳାସ ଢେଙ୍କାନାଳ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତିଭା ଅନ୍ବେଷଣ ସିଜିନ ଟୂ ସ୍ଥାନୀୟ ଟାଉନ ହଲ ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ।

ଇନର ହୁଇଲ କ୍ଲବ କପିଳାସ ଢେଙ୍କାନାଳ ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ପ୍ରତିଭା ଅନ୍ବେଷଣ ସିଜିନ ଟୂ ସ୍ଥାନୀୟ ଟାଉନ ହଲ ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ।ଏହାର ପୂର୍ବାହ୍ନ ଅଧିବେଶନ କୁ ଦିନ ୧୦ଟା ସମୟରେ ଇନର ହୁଇଲ ଡିଷ୍ଟ ୩୨୬ ର ସେକ୍ରେଟାରୀ ଶ୍ରୀମତୀ ମଧୁସ୍ମିତା ତ୍ରିପାଠୀ ଏବଂ ପି ଡି ସି ଶ୍ରୀମତୀ ଈନା ପୁରୋହିତ, ନୃତ୍ୟ ନିର୍ଦେଶକ ବିଜୟ ସାମଲ ଉଦଘାଟନ କରିଥିଲେ । ଅନୁଷ୍ଠାନ ଦ୍ୱାରା ପିଲାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଡ୍ରଇଂ, ଓଡିଶୀ ନୃତ୍ୟ, ଲଘୁ ନୃତ୍ୟ, ଏବଂ ଗୃହିଣୀ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଗୃହଲଷ୍ମୀ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା ।

FB_IMG_1686103726896
Picsart_22-04-11_10-18-21-175

ଏହାର ସାଂଧ୍ୟ ଅଧିବେଶନ ରେ ଢେଙ୍କାନାଳ ପୌର ପାଳିକା ର ଚେୟାରମ୍ୟାନ ଶ୍ରୀମତୀ ଜୟନ୍ତୀ ପାତ୍ର ଓ ସମ୍ମାନିତ ଅତିଥି ଭାବରେ ସ୍ଥାନୀୟ ସ୍ୱୟଂ ଶାସିତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ର ମନସ୍ତତ୍ଵ ବିଭାଗ ର ଅଧ୍ୟାପିକା ସୁନନ୍ଦା ସ୍ୱାଇଁ ଯୋଗ ଦେଇ କୃତି ପ୍ରତିଯୋଗୀ ମାନଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ କରିଥିଲେ ।

IMG-20230205-WA0003
Picsart_22-04-11_10-18-21-175

ନୂତନ ଭାବରେ ଗଢି ଉଠିଥିବା ଏହି ଅନୁଷ୍ଠାନ ର ସମାଜ ମଙ୍ଗଳ କାର୍ଯ୍ୟ କୁ ଅତିଥି ମାନେ ଭୁୟସୀ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ । ଅନୁଷ୍ଠାନ ର ପ୍ରେସିଡେଣ୍ଟ ଅଧ୍ୟାପିକା ଶ୍ରୀମତୀ ଦୀପ୍ତିବାଳା ମିଶ୍ର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ ସଭାପତିତ୍ୱ କରିଥିବା ବେଳେ, ସେକ୍ରେଟାରୀ ବିଶ୍ଵଭାରତୀ ରଥ,ଏଡିଟର ପୁଷ୍ପରାଣୀ ମିଶ୍ର, ଆଏସୋ ପ୍ରିୟତମା ମିଶ୍ର ମଞ୍ଚ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ ।

Picsart_22-04-11_10-18-21-175

ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟା ଶ୍ରୀମତୀ ତିଳୋତ୍ତମା ଚୌଧୁରୀ ମାନପତ୍ର ପାଠ କରିଥିବା ବେଳେ ସ୍ୱପ୍ନା ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଧନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ । ଅନୁଷ୍ଠାନ ର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟା,ମମତା ମିଶ୍ର, ମନୋଜମଞ୍ଜରୀ ନନ୍ଦ, କୃଷିଦା ବେଗମ, ପ୍ରତିମା ମିଶ୍ର, ଅନନ୍ଦିତା ମିଶ୍ର, କୋଷଧ୍ୟାକ୍ଷା ଅନ୍ନପୂର୍ଣ୍ଣା ବେହେରା, ପ୍ରଭାମୟୀ ପାଢ଼ୀ, ଇନ୍ଦିରା ଦେବତା, ପ୍ରଣତି ପଣ୍ଡା, ମମତା ରଥ ପ୍ରଜ୍ଞା ନନ୍ଦ, ସୁନିତା ସାହୁ, ଅଳକାବତୀ ସାମଲଙ୍କର ସହଯୋଗ ରେ ନାରୀ ମାନଙ୍କର ସମ୍ମାନ ଉଦେଶ୍ୟରେ” ନାରୀ ସେ ସମ୍ମାନୀତା “କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରାଯାଇ ଥିଲା ।

ବ୍ୟୁରୋ ରିପୋର୍ଟ ମୋ ଢେଙ୍କାନାଳ

Related posts

ଏକକାଳୀନ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ରାଜନୈତିକ ଦଳର ପ୍ରତିନିଧି ମାନଙ୍କ ସହିତ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ଆଲୋଚନା।

Mo Dhenkanal

ଢେଙ୍କାନାଳ ଲୋକସଭା ପାଇଁ ବିଜେଡିରୁ ଲଢ଼ିବେ ଯୁବ ସମାଜସେବୀ ଡ଼ା. ଅବିନାଶ ସାମଲ ।

Mo Dhenkanal

ଫେବ୍ରୁଆରୀ ୨୧ରେ ହେବ ଜାତୀୟ ଗୋଲୋକ ବିହାରୀ ଧଳ ଭାଷା ସମାବେଶ !

Mo Dhenkanal

Leave a Comment

15 + 16 =