Thursday, 25/April/2024 10:47
Mo Dhenkanal
ଢେଙ୍କାନାଳ ଖବର

ସିନର୍ଜୀ ଯାନ୍ତ୍ରିକ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଦିବସ ପାଳିତ !

ଢେଙ୍କାନାଳ  : ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୫,୨୦୨୧ ତାରିଖ ଦିନ ଭାରତ ରତ୍ନ ଇଂ.ଏମ୍‌.ବିଶ୍ୱେଶ୍ୱରାୟଙ୍କ ଜନ୍ମ ତିଥିରେ ସିନର୍ଜୀ ଯାନ୍ତ୍ରିକ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ, ଢେଙ୍କାନାଳର ଇଂଜିନିୟର୍ସ ଡେ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି ।

FB_IMG_1686103726896
Picsart_22-04-11_10-18-21-175


   ଉକ୍ତ ସମାରୋହରେ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ଡଃ.ଇତିଶ୍ରୀ ମହାନ୍ତି ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରି ସ୍ୱାଗତ ଭାଷଣ ଛଳରେ ଇଂ.ବିଶ୍ୱେଶ୍ୱରାୟଙ୍କର ଦେଶ ମାତୃକା ପ୍ରତି ଯାନ୍ତ୍ରିକ ବିଦ୍ୟା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ବିବିଧ ଅବଦାନ ଉପରେ ଆଲୋକପାତ କରିଥିଲେ ।
  ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଡଃ ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାର ନାୟକ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ।ନଙ୍କୁ ଶ୍ରୀ ବିଶ୍ୱେଶ୍ୱରାୟଙ୍କର ଗୁଣବତା ଓ ଧିଶକ୍ତିକୁ ପାଥେୟ କରି ନିଜର ଯାନ୍ତ୍ରିକ ବିଦ୍ୟା କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜକୁ ସାମିଲ କରିବା ପାଇଁ ଆହ୍ୱାନ ଜଣାଇଥିଲେ ।

IMG-20230205-WA0003
Picsart_22-04-11_10-18-21-175


  ବିଦ୍ୟୁତ ବିଭାଗର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଫେସର ଶକ୍ତିଶଙ୍କର ପତି , କମ୍ପ୍ୟୁଟର ସାଇନସ ବିଭାଗୀୟ ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଫେସର ଶୁଭଶ୍ରୀ ଅବିନାଶ, ମେକାନିକାଲ ଇଂଜିନିୟରିଂ ବିଭାଗୀୟ ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଫେସର ପ୍ରିୟବ୍ରତ ପ୍ରଧାନ ତଥା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବିଭାଗୀୟ ମୁଖ୍ୟ ଓ ସିନର୍ଜୀ ଇଂଜିନିୟରିଂ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପ୍ରଫେସର ସରୋଜ କୁମାର ନାୟକ ଇଂ.ବିଶ୍ୱେଶ୍ୱରାୟଙ୍କର ଅବଦାନକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ସମୟର ତାଳେ ତାଳେ ନିଜକୁ ସାମିଲ କରି ନିଜ ନିଜର ଯାନ୍ତ୍ରିକ ଜ୍ଞାନ କୌଶଳ ସହାୟତାରେ ଦେଶ ଓ ଜାତିକୁ ବହୁଦୂର ଆଗେଇ ନେବା ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଆତ୍ମ ନିର୍ଭର ପନ୍ଥା ଗ୍ରହ କରିବା ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ ।

Picsart_22-04-11_10-18-21-175


   ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ବିଭାଗୀୟ ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଫେସର କଳ୍ପନା ସାହୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ । ଏହି ସମାରୋହରେ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ସମସ୍ତ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ  ଓ ଅଧ୍ୟାପକ ମାନେ ଯୋଗଦାନ କରି ଏହି ଦିବସର ଗୁରୁତ୍ୱକୁ ସାଫଲ୍ୟ ମଣ୍ଡିତ କରିଥିଲେ ବୋଲି ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ପ୍ରଶାସନ ଅଧିକାରୀ ଚନ୍ଦ୍ରକାନ୍ତ ମିଶ୍ର ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

ବ୍ୟୁରୋ ରିପୋର୍ଟ ମୋ ଢେଙ୍କାନାଳ

Related posts

ଏକକାଳୀନ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ରାଜନୈତିକ ଦଳର ପ୍ରତିନିଧି ମାନଙ୍କ ସହିତ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ଆଲୋଚନା।

Mo Dhenkanal

ଢେଙ୍କାନାଳ ଲୋକସଭା ପାଇଁ ବିଜେଡିରୁ ଲଢ଼ିବେ ଯୁବ ସମାଜସେବୀ ଡ଼ା. ଅବିନାଶ ସାମଲ ।

Mo Dhenkanal

ଫେବ୍ରୁଆରୀ ୨୧ରେ ହେବ ଜାତୀୟ ଗୋଲୋକ ବିହାରୀ ଧଳ ଭାଷା ସମାବେଶ !

Mo Dhenkanal

Leave a Comment

two × one =