Thursday, 25/April/2024 09:39
Mo Dhenkanal
ଢେଙ୍କାନାଳ ଖବର

ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ତାଇକୋଣ୍ଡୋ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଢେଙ୍କାନାଳର ସଫଳତା : ଜିଲ୍ଲାକୁ ମିଳିଲା ୨୨ ପଦକ, ୮ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ, ୭ରୌପ୍ୟ, ୭ କାଂସ୍ୟ !

ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ତାଇକୋଣ୍ଡୋ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ବ୍ରହ୍ମପୁର ସହରର ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାୟକ ସଂସ୍କୃତି ଭବନ ଠାରେ ଗତ ୨୮ ଓ ୨୯ ତାରିଖ ଦୁଇଦିନ ଧରି ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଅଛି । ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଓଡିଶାର ପ୍ରାୟ ୧୬ଟି ଜିଲ୍ଲାର ୩୫୦ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲାର ୨୧ଜଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଭାଗ ନେଇ ୨୨ଟି ପଦକ ବିଭିନ୍ନ ବର୍ଗରେ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି । ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ୮ଟି ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ, ୭ଟି ରୌପ୍ୟ ଓ ୭ଟି କାଂସ୍ୟ ପଦକ ହାସଲ କରି ନିଜ ସହ ଅନୁଷ୍ଠାନ ଓ ଜିଲ୍ଲା ପାଇଁ ଗର୍ବ ଓ ଗୌରବ ଆଣିଛନ୍ତି ।

FB_IMG_1686103726896
Picsart_22-04-11_10-18-21-175

ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣପଦକ ହାସଲକାରୀମାନେ ହେଲେ ବିଶ୍ୱଦର୍ଶିନୀ ବରାଳ, ସୁଚିସ୍ମିତା ସାହୁ, ପେରୀଉଇଙ୍କିଲ୍ ପଟ୍ଟନାୟକ, ଅର୍ପିତା ବେହେରା, ଜୀବନଜ୍ୟୋତି ନାୟକ, ପ୍ରିୟବ୍ରତ ବରାଳ, ପ୍ରିତିଶ ନାଏକ ଓ ସୌମିକ୍ ମହାନ୍ତି ନିଜର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କୌଶଳ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ଜିଲ୍ଲାବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ପଦକ ଆଣି ଖୁସିବ୍ୟକ୍ତ କରିବା ସହ କୋଚ୍‌ଙ୍କୁ ଏହି ସଫଳତାର ଶ୍ରେୟ ଦେଇଛନ୍ତି ।

IMG-20230205-WA0003
Picsart_22-04-11_10-18-21-175

ଏହି ସଫଳତା ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ତରଫରୁ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ସରୋଜ କୁମାର ସେଠୀ ଓ ଜିଲ୍ଲା କ୍ରୀଡା ଅଧିକାରୀ ପ୍ରଦୀପ୍ତ ମହାନ୍ତି କୃତିତ୍ୱ ହାସଲ କରିଥିବା ତାଇକୋଣ୍ଡୋ ଖେଳାଳୀ, ରେଫରୀ ଓ ମୁଖ୍ୟ କୋଚ୍ ମାଷ୍ଟର ଇଂ. ସୌମ୍ୟବ୍ରତ ସାହୁଙ୍କୁ ଭୂୟସୀ ପ୍ରଶଂସା କରିବା ସହିତ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଥିଲେ । ଗୁରୁଦେବଜୀ ଏକଡେମୀ ଓ ଆମେଚର୍ ତାଇକୋଣ୍ଡୋର ଏହି ସଫଳତା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ମହଲରୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଓ ଅଭିନନ୍ଦନର ଶୁଅ ଛୁଟିଛି ।

Picsart_22-04-11_10-18-21-175

ଢେଙ୍କାନାଳରୁ ଆଶୁତୋଷ ପାଢ଼ିଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ମୋ ଢେଙ୍କାନାଳ

Related posts

ଏକକାଳୀନ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ରାଜନୈତିକ ଦଳର ପ୍ରତିନିଧି ମାନଙ୍କ ସହିତ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ଆଲୋଚନା।

Mo Dhenkanal

ଢେଙ୍କାନାଳ ଲୋକସଭା ପାଇଁ ବିଜେଡିରୁ ଲଢ଼ିବେ ଯୁବ ସମାଜସେବୀ ଡ଼ା. ଅବିନାଶ ସାମଲ ।

Mo Dhenkanal

ଫେବ୍ରୁଆରୀ ୨୧ରେ ହେବ ଜାତୀୟ ଗୋଲୋକ ବିହାରୀ ଧଳ ଭାଷା ସମାବେଶ !

Mo Dhenkanal

Leave a Comment

20 − nineteen =